KILKA SŁÓW
o naszej firmie

Jesteśmy producentem najwyższej jakości prefabrykatów budowlanych. Działamy na rynku od początku lat 90 stale poszerzając i udoskonalając zakres swojej działalności i asortyment sprzedaży. Podstawowym celem firmy jest produkcja materiałów budowlanych przeznaczonych na stany surowe różnych budynków i obiektów mieszkalnych, gospodarczych a także przemysłowych. Poprzez ciągłe dążenie do założonych sobie celów firma nasza ma ugruntowaną pozycję w swoim rejonie jakim jest Wielkopolska i sąsiadującymi z nią województwami. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od archaicznych urządzeń (z dzisiejszego punktu widzenia) służących do produkcji elementów do budowy domów i nie tylko. Z roku na rok Nasza firma zdobywała coraz to większe doświadczenie i ciągle udoskonalała swoje zaplecze maszynowe. Przełomowym momentem w historii firmy było zmechanizowanie produkcji na bazie austriackich maszyn do produkcji prefabrykatów betonowych. Ciągłe zapotrzebowanie na materiały budowlane zmusiło naszą firmę do poszerzenia bazy logistycznej, rozbudowania zaplecza transportu bliskiego. Kolejnym krokiem ku zaspokojeniu ciągle rosnącym potrzebom rynku była inwestycja w stacjonarną linię produkcyjną.
Naszym celem jest ciągły rozwój i oferowanie klientom produktów najwyższej klasy.
Nasze produkty powstają w oparciu o wiedzę zdobywaną latami. Większa część kadry pracowniczej wstępując w nasze szeregi na początku lat 90, pozostała do dzisiaj, co owocuje ogromnym doświadczeniem zdobywanym przez lata. Za sukcesy firmy odpowiedzialni są jej właściciele i sposób ich zarządzania, ale także cały zespół pracowniczy od pracowników biurowych po osoby pracujące na stanowiskach produkcyjnych. Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości wyrobów i zadowolenia klienta.

W 2005 roku Nasza firma uzyskała jako jedna z 15 firm budowlanych w całym kraju licencje na produkcję wyrobów keramzytobetonowych systemu LECA Blok. Zadecydował o tym wysoki poziom techniczny, kwalifikacje załogi oraz tradycja w produkcji materiałów budowlanych.

W ciągu swojej całej działalności wypracowaliśmy sobie solidną markę, miano dobrego partnera w interesach oraz pozycję jednej z czołowych firm w swojej branży.

Oferujemy najlepsze rozwiązania logistyczne w zakresie sprawnej i terminowej dostawy towarów. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe naszego asortymentu aby zadowolić najbardziej wymagające gusta klientów pod względem szybkości dostawy. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na porady technologiczne jak i najlepszej jakości doradztwo techniczne.

Nasze certyfikaty

zkp_2
zkp 3
zkp 4
certyfikat
plewa cert
zkp 1

TRANSPORT

Dobrze rozbudowana baza logistyczna z dużym taborem samochodowym zapewnia transport w każde miejsce w Polsce. 

 

W swojej bazie posiadamy auta samo rozładowcze, dzięki czemu zamówiony towar zostanie nie tylko dostarczony na miejsce ale również rozładowany. Posiadamy naczepy i przyczepy o różnej ładowności dzięki czemu możemy dostosować transport do państwa zamówienia. Jeśli mają Państwo własny transport zapewniamy załadunek samochodu nowoczesnymi wózkami widłowymi.

Pustaki w Trakcie Produkcji
Producent Pustaków Szalunkowych
Uciechowski Produkcja Materiałów Budowlanych
Producent Bloczków kreamzytowych
Produkcja Bloczków Betonowych
Firma Budowlana
Stropy Gęstożebrowe
Stropy Teriva
Producent Pustaków Żużlobetonowych
Bloczki Kreamzytowe
Systemy Kominkowe i ich Produkcja
Producent Materiałów Budowlanych Uciechowski
Materiały Budowlane i Pustaki
Materiały Budowlane Pustaki Stropowe
Bloczki Budowlane
Materiały Budowlane Pustaki
Materiały Budowlane Nadproża
Producent Pustaków Szalunkowych
Pustaki Szalunkowe
Belki Stropowe Teriva
Nadproża i ich Produkcja
Nadproża l19
Produkcja Stropów Teriva
Betonowe Materiały Budowlane
Nadproża Produkowane w Polsce
Kształtki Wieńcowe i Pustaki
Producent Nadproży
Systemy Kominkowe
Pustaki Żużlobetonowe
Producent Materiałów Budowlanych
Producent Materiałów Budowlanych
Materiały Budowlane Pustaki Kreamzytowe
Bloczki Betonowe
Bloczki Kreamzytowe
Materiały Budowlane Stropy
Pustaki Kreamzytowe
Materiały Budowlane Pustaki Wentylacyjne
Producent Materiałów
Producent Pustaków Wentylacyjnych
Produkcja Pustaków
Flota Firmy Budowlanej Uciechowski
Materiały Budowlane i Nadproża
Producent Pustaków Szalunkowych
Producent Bloczków Betonowych
Producent Pustaków Kreamzytowych
Pustaki Wentylacyjne